Soustředění v Chuchli

K některým členům našeho jezdeckého klubu byl Jéžíšek opravdu velice štědrý a tak Kačce s Talissou nadělil dárek v podobě Skokového soustředění s Bárou Tomanovou v Chuchli. Soustředěni se konalo v termínu 16.-18.1.2020.

V pátek 16.1. jsme se tedy s Hančou a Tali vydaly směr Praha. První trénink jsme měli již v pátek odpoledne. V téměř každém lotu byli většinou dva koně a i když se třeba sešli jezdci a koně s rozdílnými zkušenostmi a schopnostmi, tak Bára všechny tréninky velice citlivě přizpůsobovala všem na míru. Náplní soustředění byla jak skoková gymnastika, práce na kavaletách tak i nácvik jednotlivých prvků parkuru či celý cvičný parkur.

I přes můj velký počáteční strach jsme si tréninky nakonec moc užily. Tali skákala po celou dobu výborně a atmosféra byla velmi přátelská a pohodová, umocněná prostředím dostihového závodiště.

Stejně jako o celý výjezd, tak i o ubytování se nám postarala Baruška s Mílou, kteří nám  půjčili svůj žižkovský byt, kde se nám ty dva dny moc hezky bydlelo 🙂

Děkuji moc Barušce a Mílovi za úžasný dárek v podobě pro mě nezapomenutelného zážitku a Hani, že to celé se mnou a Tali absolvovala, bezpečně nás odvezla, pomáhala nám a byla oporou. A v neposlední řadě mé srdcařce Talissce, že to vše tak hezky zvládla. Kačka